AKTUALITY

Srdečně Vás i letos zveme na tradiční Štěpánskou vyjížďku, na kterou vyrazíme v pondělí 26.12. po obědě. Sraz je 13:00 v Chýnově na Gabrielově náměstí před kašnou. Společně se vyškrábeme na nejvyšší v okolí - Batkovy. A nedlouhou krasojízdy zakončíme v 15:00 v Chýnově v Bistru na hřišti. Těšíme se na Vás.

dovolujeme si vás všechny pozvat na cyklo-vyjížďky, které pro vás budeme pravidelně organizovat každou neděli. Ta úplně první se uskuteční v neděli 8.5. Sraz bude ve 13:00 u kašny na Gabrielově náměstí. Každý týden bude jiná trasa, avšak vždy nenáročná, aby ji zvládl úplně každý. Takže budeme rádi, když se přidáte k naší partě a...

Už několik let ctíme tradici vyrazit na jaře na cyklistický tréninkový kemp. Pro letošek jsme si vybrali nedalekou destinaci - kraj Vysočinu, a konkrétně oblast mezi Počátky a Telčí. A protože cílová lokalita je vzdálena od Chýnova zhruba 70 kilometrů, tak většina z nás vyrazila tam i zpět po vlastní ose.

Množily se dotazy, jestli i letos budeme pořádat náš tradiční Prodoli MTB maraton Chýnov. A vezte, že budeme! Výroční 20. ročník se uskuteční v sobotu 4.6.2022. Tak si toto datum zvýrazněte ve svém diáři. Rádi vás všechny v Chýnově uvidíme!

Po loňském zrušeném ročníku jsme letos byli plni nadšení. Chladné počasí ani nebezpečně namrzlá silnice nás nemohla zastavit. Tradičně jsme vyrazili terénem vstříc nejvyššímu bodu v okolí. Na vysílač jsme se vyškrábali přes Kladruby a Dolní Hořice. Nahoře na každého čekal vychlazený šampus.

Všechny členy Cykloklubu Chýnov zveme na výroční schůzi, která se uskuteční v sobotu 4.12.2021 od 16 hodin v Bistru Na Hřišti. Účast všech členů klubu je vřele vítána.