Prodoli MTB maraton Chýnov 2022

14.03.2022

Množily se dotazy, jestli i letos budeme pořádat náš tradiční Prodoli MTB maraton Chýnov. A vezte, že budeme! Výroční 20. ročník se uskuteční v sobotu 4.6.2022. Tak si toto datum zvýrazněte ve svém diáři. Rádi vás všechny v Chýnově uvidíme!

My už se na první červnový víkend pilně připravujeme. Nadcházející maraton totiž sebou ponese několik změn a novinek. V první řadě se nevyhneme drobným úpravám na trati závodu. Nemějte však obavy, vše bude dokonale připraveno, jak tomu bývá. Pracujeme také na nových tratích a celkovém zkvalitnění dětských závodů. V neposlední řadě makáme i na zázemí.

Velkou změnou pro letošek je nezařazení maratonu do STEVENS Jihočeského MTB poháru. Náš tým se tak rozhodl na základě rozdílného názoru, o vývoji a vedení série. Pro vás závodníky to bude znamenat jen jediné. A sice, že váš výsledek z Chýnova se nikam nebude započítávat... Ale i přes to věříme, že si do našeho městečka najdete cestu opět v hojném počtu. :)

Po závodě pro vás tradičně chystáme večer s živou hudbou a diskotéku. Letos ve skromnějším provedení než v předešlých rocích. Je se na co těšit!

A my se budeme těšit právě na Vás! Tak v červnu v Chýnově na viděnou...