Vyjížďky pro děti

04.05.2022

Vážení občané chýnovska,

dovolujeme si vás všechny pozvat na cyklo-vyjížďky, které pro vás budeme pravidelně organizovat každou neděli. Ta úplně první se uskuteční v neděli 8.5. Sraz bude ve 13:00 u kašny na Gabrielově náměstí. Každý týden bude jiná trasa, avšak vždy nenáročná, aby ji zvládl úplně každý. Takže budeme rádi, když se přidáte k naší partě a vyrazíte s námi zlepšit si svou kondičku, či poznat nová místa v okolí našeho městečka. 

Zúčastnit se může opravdu úplně každý! Primárně je tvořena celá akce pro děti. Ale když s dětmi dorazíte i vy rodičové, my budeme jedině rádi. Pochopitelně mohou dorazit i dospělí bez dětí. Prostě čím více lidí se bude chtít zapojit a zasportovat si, tím lépe!

Nic vás to nebude stát, jen váš čas. Nic po vás nebudeme chtít. Stačí mít své kolo a chuť udělat něco pro své zdraví!

Nevyhovuje vám neděle tento týden, ale příští ano? Nezoufejte! Nemusíte se účastnit pravidelně... Kdo přijde, ten jede. A jestli je třeba ve 13:00 pro vás moc brzo, tak to bude záležet už jen na naší společné domluvě. Takže určitě dorazte!

Dříve to byla krásná tradice, na které náš Cykloklub vzniknul. My se k ní po několikaleté odmlce chceme vrátit a třeba získat nové členy do našich řad, stejné nadšence/blázny, kteří mají rádi sport a především cyklistiku!

V neděli na viděnou...