AKTUALITY

Zveme všechny cyklisty a cyklistky z širokého okolí na tradiční Štěpánskou vyjížďku! Sraz je ve čtvrtek 26. prosince v 13 hodin před kašnou na náměstí v Chýnově.

V sobotu 30.11.2019 od 18 hodin se v Bistru na Hřišti koná výroční schůze Cykloklubu Chýnov. Společnou vyjížďkou zahájíme den! Sraz v 11 hodin v Chýnově u kašny na náměstí. Podle počasí zvolíme trasu, zastavíme se někde na oběd a po příjezdu a krátkém odpočinku, hurá na schůzi. Těšíme se na hojnou účast členů cykloklubu a hostů.

V sobotu 19.10.2019 pořádáme cyklokros zařazený do TBC série. Trasa závodu je kompletně připravená a je výrazně jiná než před rokem. Tak přijeďte trénovat. Propozice závodu jsou zde.

Stalo se již tradicí trávit poslední prázdninový víkend daleko od civilizace ve srubu na Blatnici. Oblíbená akce Cykloklubu Chýnov se koná 30.8. - 1.9.2019. Program se upravuje podle počasí a požadavků účastníků, každý si přijde na své a nikoho, ani děti k ničemu nenutíme! Odjezd na kole v pátek v 17 hodin z Chýnova od kašny před školou. Zavazadla...