Maškarní rej 4.3.2017

09.02.2017

dovolujeme si vás všechny pozvat na cyklo-vyjížďky, které pro vás budeme pravidelně organizovat každou neděli. Ta úplně první se uskuteční v neděli 8.5. Sraz bude ve 13:00 u kašny na Gabrielově náměstí. Každý týden bude jiná trasa, avšak vždy nenáročná, aby ji zvládl úplně každý. Takže budeme rádi, když se přidáte k naší partě a...

Už několik let ctíme tradici vyrazit na jaře na cyklistický tréninkový kemp. Pro letošek jsme si vybrali nedalekou destinaci - kraj Vysočinu, a konkrétně oblast mezi Počátky a Telčí. A protože cílová lokalita je vzdálena od Chýnova zhruba 70 kilometrů, tak většina z nás vyrazila tam i zpět po vlastní ose.

Množily se dotazy, jestli i letos budeme pořádat náš tradiční Prodoli MTB maraton Chýnov. A vezte, že budeme! Výroční 20. ročník se uskuteční v sobotu 4.6.2022. Tak si toto datum zvýrazněte ve svém diáři. Rádi vás všechny v Chýnově uvidíme!

Po loňském zrušeném ročníku jsme letos byli plni nadšení. Chladné počasí ani nebezpečně namrzlá silnice nás nemohla zastavit. Tradičně jsme vyrazili terénem vstříc nejvyššímu bodu v okolí. Na vysílač jsme se vyškrábali přes Kladruby a Dolní Hořice. Nahoře na každého čekal vychlazený šampus.