Běh Milénia zdárně za námi

20.06.2021

V sobotu 19.6. jsme úspěšně zorganizovali odložený Běh Milénia, který se běhá pravidelně již 21 let. Letos však z mnohými "poprvé". 

Kvůli koronaviru se tradiční zimní běžecký závod, mohl uskutečnit až teď. A šli jsme opravdu z extrému do extrému! Mnohdy je v lednu teplota pod bodem mrazu. Nyní teploměr u nás v Chýnově atakoval přes 30° ve stínu.

Velký dík patří všem závodníkům za účast.

Ještě větší však všem pořadatelům, kteří odvedly opět velký kus práce!

Druhé poprvé bylo poměrně významné. Změnil se hlavní pořadatel celého běhu. Převzali jsme si to my z Cykloklubu Chýnov! Pořadatelské jádro však setrvalo. A my věříme, že do toho s námi půjdou příští rok stejně naplno jako letos.

A do třetice všeho dobrého... S letošním ročníkem se také změnilo místo konání. Z Gabrielova náměstí a školního prostředí se vše přesunulo na, pro naše akce typické, fotbalové hřiště. Proto se logicky pozměnila maličko trasa závodu. Avšak tradiční vzdálenost 5,9km jsme zachovali!

Celkově se Běhu Milénia zúčastnilo přes 40 dětí a necelá 30 dospělých. I když je to oproti předchozím ročníkům o trochu méně závodníků, tak my jsme spokojení!

Děkujeme všem za účast! A doufáme, že se letošní ročník vám závodníkům líbil stejně jako nám pořadatelům.

V neposlední řadě musíme poděkovat za podporu našim sponzorům, za velkou podporu ze strany města a starosty Ondřeje Jaroše!

V lednu v Chýnově na viděnou

Výsledky a fotografie ze závodu nalezne zde na našich stránkách na kartě Běhu Milénia.