Medailonky

Jaroslav Bartáček

Rok narození: 1981

Kolo: Prodoli

Jarda je hlavní postavou Chýnovského cykloklubu. Hlavně díky jeho zásluze se můžeme těšit na další dobrodružství v podobě expedice až do dalekého Řecka, na Olymp. Zúčastnil se zatím všech výprav klubu. Jelikož na něm stojí většina práce, vyřizování a organizování před expedicí, během ní už nebude mít na starost žádný hlavní úkol.

Jaroslav Drahota

Rok narození: 1978

Auto: Chrysler

Jarda bude mít na starosti řízení našeho doprovodného vozidla, které nám poveze všechny důležité věci. Jakožto řidič bude mít na starost doplňování zásob pitné vody a potravin během toho, co budou ostatní šlapat kupředu.

Daniel Eybert

Rok narození: 1973

Kolo: Ghost

Dan je hlavní trasér naší expedice a bude se starat o to, abychom během cesty moc nebloudili a každý den dojeli do určeného místa noclehu. Je nadšený cestoval a jeho zkušenosti se budou hodit celému týmu. Bude to již třetí expedice, které se zúčastní.

Ondřej Fišer

Rok narození: 1987

Kolo: Ghost

Od Ondry se očekává, že bude jedním z hlavních tahounů a dorve všechny ostatní do cíle. První expediční zkušenost si odbyl před dvěma lety do Normandie, tudíž by ho teď již nemělo nic zaskočit. Hlavním úkolem Ondry bude péče o kola tak, aby nám bezchybně sloužila po celou cestu.

Ladislav Janů

Rok narození: 1981

Kolo: Prodoli

Láďa je dalším hlavním tahounem pelotonu. Bude to jeho druhá expedice pod křídly cykloklubu Chýnov, první byla výprava do Normandie. Během výpravy se bude společně s Ondrou starat o správnou funkci našich strojů.

Václav Janů

Rok narození: 1978

Kolo: Focus

Tato expedice bude pro Vaška jeho první. Svědomitě se na ni připravuje a věříme, že bude v dobré formě. Je jasné že skvěle zapadne do expedičního týmu. Podílet se vždy bude především na stavbě stanu a budování zázemí pro ostatní souputníky.

Martin Kratochvíl

Rok narození: 1974

Kolo: Cannondale

Martin je zkušený cyklista, nicméně to pro něj bude první expedice. I tak je nám jasné, že s jeho zkušenostmi vše zvládne a vždy pomůže s tím, co bude zrovna potřeba, jako příprava zázemí pro nocleh a stravování.

Daniel Tichý

Rok narození: 1995

Kolo: Ghost

Daniel je nejmladším členem výpravy. Zúčastnil se již první expedice na Vesuv a nyní se po čtyřleté odmlce opět vrací do expedičního týmu. Jeho hlavním úkolem bude psaní a publikace článků, natáčení videí a tvoření každodenních reportáží během výpravy na stránky cykloklubu a na Facebook.