Pavlína Macková se v Mladé Vožici probojovala do TOP 20

16.05.2021

V Mladé Vožici se dnes uskutečnil druhý závod ze série Českého poháru v silniční cyklistice. A náš tým se toho téměř domácího závodu zúčastnil!

Jedinou závodnicí reprezentující barvy našeho Cykloklubu Chýnov byla Pavlína Macková, která obsadila fantastické 19. místo mezi ženami. Kategorii žen vyhrála Martina Sáblíková.

Pavlína dojela 19. mezi ženami

"Start mi vyšel. Hned v prvním kole jsme se v pěti kilometrovém stoupání dobře zapracovalo do druhého balíku. Avšak na kopci, když jsem přehazoval, tak mi smolně spadl řetěz. Musela jsem zastavit a nahodit ho. Holky mi ujely, ale já zabojovala a ztrátu si dojela. Potom už stačilo si hlídat balík a vždy se kousnout do toho dlouhého stoupání, které jsme absolvovaly 4krát," takto krátce zhodnotila Pavlína průběh závodu dlouhého na 80 kilometrů.

Odpoledne mezi muži byla vidět velká česká jména. Na start se postavili bratři Ťoupalíkové z Tábora, Jan Bárta, Daniel Turek, nebo Michael Kukrle, kterému k výhře v celém závodě jistě pomohla hlasitá podpora od mnoha členů z řad našeho cykloklubu... :)

Celý závod byl skvěle zorganizovaný a my jsem si ho moc užili!


Výsledky naleznete na odkaze.